Demony zemsty. Abakumow

Okładka książki Demony zemsty. Abakumow
Adam Przechrzta Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Demony (Adam Przechrzta) (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Demony (Adam Przechrzta) (tom 5)
Demony zemsty. Abakumow

Oficjalne recenzje i

Rachunki, które trzeba wyrównać

Link do recenzji

438 68 339

Dalszy ciąg cyklu wojennego o Razumowskim.
Bardzo dobrze napisany kawałek fantastyki.
Uwielbiam styl pisania Pana Przechrzty, pochłaniam w całości wraz z okładką.
Miejsce akcji przenosi się z Moskwy do Listwianki (małej miejscowości w której wiele się dzieje). Wychodzą nowe fakty na temat życiorysu komandira Razumowskiego, a jednocześnie pętla na szyi założona przez...

Życie pułkownika Razumowskiego nigdy nie było aż tak zagrożone. Czyha na nie sam Abakumow, który przekroczył granicę jakiej się nie wybacza. Jak zwykle jest wiele wątków , które nie pozwalają się czytelnikowi nudzić a zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Co ja lubię w Razumowskim ? Że nie jest szlachetny ,nie śnieżnobiały jak łabędzi puch , nie pełen wzniosłych słów i czynów . Saszka taki prawdziwy , że aż oglądasz się na ulicy , czy to nie on bluzga pijanego żula pod Biedronką :P .Cała seria ląduje u mnie na półce Ulubione . Widać też daleko mi do rycerza na białym koniu :P

tu się po prostu dzieje!!!polecam

Razumowski to bohater, który zawsze znajduje panaceum na wszystko, zna się prawie na wszystkim, zna nienagannie języki, zna się na perfumach i damskich ciuchach, jest poetą, generalnie gość do wszystkiego, który zawsze sobie radzi ze wszystkim. Na swojej drodze spotyka też same niesamowite postacie, 3/4 spotkanych bohaterów ma jakąś ukrytą tożsamość bądź niesamowite...

Rozliczenie sie z jednyn z najwiekszych wrogów - czyli dalsza część przygód Razumowskiego. Jak zwykle wciągająca, pełna akcji, okraszana dozą mistycyzmu, warta przeczytania pozycja.

Z każdym tomem jest coraz lepiej. Jeszcze tylko Beria i Razumowski rozwali system ;D

Rewelacyjna powieść. Polecam

Mimo, że to 6 tom wciąż czyta się świetnie. Tak świetnie, że połknąłem ją w jeden dzień. I to największy minus tej książki - za krótka.

Przygody i rozterki agenta 0,7.
Zabiją mnie czy nie zabiją?
Przeżyję czy nie przeżyję?
Wiedzą czy nie wiedzą?
I tak piąty tom z rzędu.
Więc odpowiadam: przeżyjesz, nie zabiją i nie wiedzą. Pomachasz rękami i przejdzie.
Ale na trzeźwo się nie da tego czytać.

• 2019
  • 2021
  • Fantastyka
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • 2020

Dodaj cytat z książki Demony zemsty. Abakumow