Demony zemsty. Abakumow

Adam Przechrzta Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Demony (Adam Przechrzta) (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
Demony wojny Demony Razumowskiego
Demony zemsty. Abakumow
Demony (Adam Przechrzta) (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Demony wojny Demony Razumowskiego

Oficjalne recenzje i

Rachunki, które trzeba wyrównać

[ 0 ] Link do recenzji

Z każdym tomem jest coraz lepiej. Jeszcze tylko Beria i Razumowski rozwali system ;D

Rewelacyjna powieść. Polecam

Mimo, że to 6 tom wciąż czyta się świetnie. Tak świetnie, że połknąłem ją w jeden dzień. I to największy minus tej książki - za krótka.

Przygody i rozterki agenta 0,7.
Zabiją mnie czy nie zabiją?
Przeżyję czy nie przeżyję?
Wiedzą czy nie wiedzą?
I tak piąty tom z rzędu.
Więc odpowiadam: przeżyjesz, nie zabiją i nie wiedzą. Pomachasz rękami i przejdzie.
Ale na trzeźwo się nie da tego czytać.

Kolejna część przygód Pułkownika...jak zwykle wartka akcja, ciekawe dialogi i klasa sama w sobie. Polecam

Jeśli komuś podobały się poprzednie części to nie powinien się rozczarować. Nie mogę nazwać tego ambitną literaturą, ale wciąga niesamowicie. Wątek z dala od Moskwy bardzo klimatyczny. Polecam!

Nie wiem co mnie tak trzyma w tej serii, ale od razu sięgam po kolejną!

Razumowski już w nic się nie pakuje. Siedzi w tym wszystkim po uszy i stara się funkcjonować, a po zimnych wodach ZSRR nie pływa się łatwo. Tymczasem, gdzieś na szczycie drabinki zapada decyzja, że Razumowski musi umrzeć. Razem z nim przeniesiemy się na Syberię do małej Listwianki i do Moskwy, rozwikłamy kilka trudnych spraw, wejdziemy w konszachty z błatnymi i zadrzemy z...

Super

no i koniec.... wkręciłem się w świat razwiedki i Razumowskiego , serio , czegoś będzie brakowało :(... liczę że autor jednak stworzy następne tomy o tym super herosie... nie wiem czy to byłby spojler ale jakby zrobił coś z nim w naszych czasach.. ..

Wojna sie skończyła ale nie skończyły sie kłopoty Razumowskiego. Miał nadzieję na spokojne czasy u boku ukochanej, jednak życie zweryfikoeały jego plany. Ktoś czycha na jego życie i zrobi wszystko, zeby go dopaść. Odwieczni wrogowie i na szczęście dobrzy przyjaciele, nowi bohaterowie i stare kłopoty. To wszystko w kolejnej, piątej juź książce. Czyta się szybko i bardzo...

• 2019
  • 2020
  • Fantastyka
  • 2020
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Demony zemsty. Abakumow