Angielski w anegdocie

Okładka książki Angielski w anegdocie
Jacek Tomaszczyk Wydawnictwo: Wiedza Powszechna językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wiedza Powszechna
2011-01-01
2011-01-01

Anegdoty zawarte w tej książce są dość znane i na większość z nich natknęłam się na przestrzeni lat, więc wielkiego zaskoczenia nie było. Słowniczek dość słabo opracowany - brak transkrypcji fonetycznej, a definicje słów bardzo wybiórcze. Ogólnie książka przeciętna, ale za to szybko się ja czyta.

• 2021
  • Przeczytane w oryginale / Anglojęzyczne
  • Angielski

Dodaj cytat z książki Angielski w anegdocie