Ostatni szczegół

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 6) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
The Final Detail
Andrzej Grabowski
W labiryncie kłamstw
Coben

Liczylem na wiecej

Harlan Coben jest jednym z moich ulubionych autorów. Po jego książki sięgam w ciemno. Polubiłam Myrona Bolitara, który jest głównym bohaterem cyklu, ale to Winston Horne Lockwood Trzeci jest moim ulubieńcem, idolem, faworytem, bożyszczem itd. Mimo oczywistych wad, które posiada, jestem tą postacią zauroczona. Trochę mi żal, że nie jest pierwszoplanowym bohaterem. Aktualna...

Nie wiedziałem czy z 6 czy 7 jednak ocena niżej gdyż sporo nudnych opisów nie mających znaczenia, jednak momentami historia ciekawa, fajny wątek zaginionej kobiety, dobra postać Wina, jednak daleko to książki wybitnej

Choć Cobena uwielbiam, to po tej książce czuję zawód/niedosyt. Niby są jakieś tam zwroty akcji, niby zaskakuje, ale nie czytałam z wypiekami na twarzy.

Zbrodnia sprzed lat, zemsta, motyw sportowy i Myron Bolitar w centrum zamieszania. Niby ciągle to samo, a Ty i tak sięgasz po kolejną część. Zdecydowanie na plus postać Franka Juniora. Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiać w serii. Esperanza i jej romanse, kto by się spodziewał jak mogą skomplikować sytuację.

Niby wszystko ok, jednak czegoś mi brakowało... uwielbiam twórczość Cobena, jednak dla mnie jest to najsłabsza część serii

Książka inna niż wszystkie, jeśli chodzi o losy Myrona Bolitara. Tym razem spotykamy naszego ulubionego agenta sportowego ogarniętego rozpaczą po rozstaniu z Jessicą, a także po śmierci Brendy. Myron musi się jednak pozbierać, kiedy okazuje się, że jego najlepsza przyjaciółka Esperanza została oskarżona o morderstwo jednego z klientów agencji.
Zauważam znaczną zmianę i...

Lubię Harlana Cobena i detektywa Myron Bolitar

Kolejna część przygód Myrona i Wina, nierozłącznego i niepokonanego duetu. Tym razem przyjaciele muszą oczyścić z zarzutów Esperanzę Diaz, oskarżoną o zamordowanie własnego klienta. Zarzuty wydają się z pozoru absurdalne, ale dowody świadczą o czym zupełnie przeciwnym więc nasi bohaterowie mają twardy orzech do zgryzienia. Sprawy nie ułatwia również kamienne milczenie...

Otrzymałem tą książkę jako prezent od Przyjaciół, więc nie wypada mi mi źle o niej mówić :D

Dyskusje

7 860