Kup teraz - 10 ofert w cenie od 23.10 zł do 35.90 zł

Moja wuefistka jest kosmitką

David Solomons Wydawnictwo: Finebooks Cykl: My Brother is a Superhero (tom 2) literatura dziecięca
My Gym Teacher is an Alien Overlord
Data 1. wydania:
2016-07-07
Maria Jaszczurowska
Finebooks
david solomons wuefistka superbohater
My Gym Teacher is an Alien Overlord
My Brother is a Superhero (tom 2)
literatura dziecięca
Maria Jaszczurowska
david solomons wuefistka superbohater

Problematyka typowo komiksowa, czyli utajnieni bohaterowie z magicznymi mocami, zazdrosne rodzeństwo, spisek obcych, wspólne ratowanie świata. Intrygi można się domyślić, ale mimo to jest super. Tutaj pierwsze skrzypce gra poczucie humoru - żartowanie z fascynacji dzieci i rewelacyjny dobór dialogów.

Ale jaja! W pewnym momencie książki czułem się jak wagarowicz uciekający z lekcji ze szkoły. Parodia na kosmitów, na superbohaterów, która została napisana z rozmachem i stylem.

• KacMam21

Dodaj cytat z książki Moja wuefistka jest kosmitką