My Gym Teacher is An Alien Overlord

David Solomons Wydawnictwo: Nosy Crow Ltd Cykl: My Brother is a Superhero (tom 2) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
Nosy Crow Ltd
teacher alien gym superhero luke
Nosy Crow Ltd
My Brother is a Superhero (tom 2)
literatura młodzieżowa
angielski
teacher alien gym superhero luke
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Problematyka typowo komiksowa, czyli utajnieni bohaterowie z magicznymi mocami, zazdrosne rodzeństwo, spisek obcych, wspólne ratowanie świata. Intrygi można się domyślić, ale mimo to jest super. Tutaj pierwsze skrzypce gra poczucie humoru - żartowanie z fascynacji dzieci i rewelacyjny dobór dialogów.

Ale jaja! W pewnym momencie książki czułem się jak wagarowicz uciekający z lekcji ze szkoły. Parodia na kosmitów, na superbohaterów, która została napisana z rozmachem i stylem.

• KacMam21

Dodaj cytat z książki My Gym Teacher is An Alien Overlord