Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody

Aniela Cholewińska-Szkolik Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Misia i jej mali pacjenci literatura dziecięca
Zielona Sowa
dla dzieci pacjent zwierzęta
literatura dziecięca
2017-11-08
Misia i jej mali pacjenci
dla dzieci pacjent zwierzęta

Moja kilkuletnia córka bardzo lubi zwierzęta.W zeszłym roku Mikołaj sprawił jej ogromną radość przynosząc książkę pt."Misia i jej mali pacjenci".Ksiażka jest bardzo ładna ,w twardej oprawie .Są w niej duże litery,by starszym dzieciom ułatwić czytanie.Są piękne, kolorowe ilustracje.
Główną bohaterką jest sympatyczna dziewczynka o imieniu Misia i jej piesek Popik.Często...

• 2020
  • KONTYNUACJE (już są!)
  • Książki dla Marcelinki
  • !2021 niekupione zastanawiane
  • Do wypożyczenia - Ognik
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody