Kup teraz - 8 ofert w cenie od 44.50 zł do 80.97 zł

Przetwarzanie danych w dużej skali. Niezawodność, skalowalność i łatwość konserwacji systemów

Kleppmann Martin Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Data 1. wydania:
2017-03-16
Helion
informatyka, matematyka
2018-04-17

Prawdę mówiąc tytuł mnie trochę onieśmielał -- "w dużej skali" -- czy jest sens zakupu, skoro działam w skali bez mała lokalnej? I owszem, jest, gdyż tak naprawdę tytuł powinien brzmieć "aż do dużej skali", więc jak najbardziej dla mnie.

Niniejsza pozycja to omówienie różnych aspektów systemów rozproszonych z naciskiem na efekt skali. W tych ramach, jakie wyznaczył autor,...

• Informatyka
  • Poradnik