Ostatni list od kochanka

Anna Gralak
Anna Gralak listy miłosne związek uczucia miłość
2015 ocen 310 opinii

2015 ocen

Dawno nie sięgałam po książkę z tego gatunku. Zaskakująco porywająca i warta każdej minuty spedzonej na czytaniu.

Świetna książka! Jestem mile zaskoczona!
Ciągle odkładałam ją na później. Tytuł mnie zniechęcał.
Opinia jest wyrazem moich subiektywnych wrażeń.
Piszę ją na gorąco. Urzekła mnie ta historia.
O zdradzie, wielkiej namiętności i wielkiej miłości.
O tym jak łatwo, bez skruchy, można zdradzić męża, który dzień po dniu, na tysiąc sposobów uświadamia żonie, jak jest marna....

Świetna!

Jest to jedna z tych książek, które chciałabym zobaczyć na dużym ekranie. Świetna fabuła, opisy, charaktery. Historia łapie za serce. No i poczułam wielki smutek kończąc tę historię. Gorąco polecam. :)

Akcja powieści toczy się na dwóch płaszczyznach: czasu teraźniejszego i przeszłości, choć bohaterowie w pewnym momencie się spotkają.

Główną bohaterką przeszłości jest Jeniffer, piękna, młoda mężatka której w życiu nic nie brakuje.. Ale czy na pewno? Kobieta w wyniku wypadku traci pamięć. Stara się na nowo odnezc siebie, czuję się obco a najbliższe osoby nie potrafią jej...

Jojo Moyes tak pięknie potrafi pisać o miłości... Wzruszająca opowieść!
Historia nie jest nowa (nawet kojarzy mi się taki starszy film o bardzo podobnej fabule), ale wciąga niesamowicie.
Oczywiście współczesność przeplata się z latami 60-tymi ubiegłego wieku. Londyn, niesamowity klimat. Autorka sprawiła, że byłam tam razem z bohaterami powieści. Uwielbiam!
Tylko okładka nie...

Poruszająca opowieść o " nie do końca" spełnionej miłości.

Bardzo piękna opowieść o tym, że prawdziwa miłość trwa wiecznie.

Po raz kolejny zwlekałam z przeczytaniem książki od Jojo Moyes. Ciągle to mi się zdarza z tą autorką: mam opory, ale za każdym razem jej książka bardzo mi się podoba, bo ona Moyes nigdy nie zawodzi. Jednak tym razem wiedziałam, w czym tkwiła moja obawa: w romansie.
Zdrady to bardzo delikatny temat- automatycznie obdarzam niechęcią postaci, które zdradzają. Moyes miała...

opowiesc o zagubionej i trudnej milosci w czasach kiedy kobity robily to co wypada.
ksiazka jest przyjemna, ale mnie nie porwala swoja fabula. autorka przenosi czytelnikow miedzy okresami, czasem wychodzi to dosc chaotycznie.

Dyskusje

2 566