Zdążyć z miłością

Patronat LC
Beata Majewska Wydawnictwo: Książnica Cykl: Konkurs na żonę (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Książnica
literatura polska miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans
Konkurs na żonę (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans

Mam mieszane uczucia. Czytało się ok. Ale zakończenie mam wrażenie ,że na siłę. Czuję taki niesmak.

To już nie była bajeczka, jakie często wychodzą spod pióra autorki. To dość trudna książka, skłania do refleksji i wywołuje sporo emocji.

Generalnie trudna książka...Trudne tematy...Bardzo wzruszająca...

Przepiękna historia!

Ostatnia książka z cyklu "Konkurs na żonę". Okazała się najlepsza ze wszystkich trzech części. Dałam 7 gwiazdek tak trochę na wyrost, ale dlatego, że książka była momentami wzruszająca, a czasem zabawna za sprawą dwójki dzieci Faustyny i Maksymiliana. Czytałam fajniejsze, ale ta tez nie jest zła. Można po nią sięgnąć.

Piękna i bogata, od hulaszczego życia i seksu nie stroniła. Ale pierwszy facet, którego pokochała ją odrzucił, więc się mściła. Teraz trzydziestoletnia Olga Becker, po operacji usunięcia macicy i w poczuciu winy za krzywdy, których była sprawczynią, czuje,że przegrywa swoje życie. Czy miłość do owdowiałego Kamila Polskiego i dwójki jego dzieci stanie się dla niej ostatnią...

Piękna powieść.

Tę ksiązkę powinna przeczytać każda kobieta, która lubi literaturę obyczajową. Wzruszająco i dramatycznie - to ksiązka, której się nie zapomni.

Piękna książka. Wiele łez i bardzo dużo wzruszeń.

Podobnie jak poprzednie książki autorki tak i ta nie przypadła mi do gustu. Wszystkie pisane są w tym samym stylu i na to samo kopyto. To nie mój styl, nie moje historie. Nie dla mnie

Dyskusje

• 2018