Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces

Okładka książki Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces Emma Seppälä
Emma Seppälä Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
The happiness track
Czarna Owca
2017-09-27
2017-09-27
Katarzyna Misiak
szczęście sukces odporność psychiczna . siła woli współczucie stres kreatywność rozwój

"Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces" to książka napisana przez Emmę Seppälä. Emma Seppälä jest znana jako ekspertka w dziedzinie psychologii pozytywnej i szczęścia. W tej książce Seppälä prezentuje różne naukowe metody i techniki, które mogą pomóc osiągnąć szczęście i równocześnie osiągnąć sukces w życiu.

Książka skupia się na zrozumieniu, jakie czynniki wpływają na nasze szczęście i jak możemy wpływać na swoje samopoczucie i poziom satysfakcji. Autorka przedstawia badania z zakresu psychologii pozytywnej, neurobiologii i innych dziedzin, aby podać praktyczne wskazówki dotyczące osiągania trwałego i autentycznego szczęścia.

W "Drodze do szczęścia" Seppälä omawia również związek między szczęściem a sukcesem. Pokazuje, że szczęście nie jest tylko efektem osiągnięcia sukcesów zewnętrznych, ale również wynika z naszych wewnętrznych doświadczeń, postaw i sposobu myślenia. Autorka proponuje strategie i narzędzia, które pomagają zwiększyć poziom szczęścia i równocześnie przyczyniają się do sukcesu w różnych sferach życia, takich jak praca, relacje, zdrowie i rozwój osobisty.

Książka "Droga do szczęścia" oferuje zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne wskazówki dotyczące osiągania większej satysfakcji i spełnienia w życiu. Emma Seppälä opiera swoje porady na badaniach naukowych, a jednocześnie stara się przekazać je w przystępny i zrozumiały sposób, aby czytelnik mógł zastosować je w praktyce.

Książka skupia się na zrozumieniu,...

Polecam Wam tę książkę na obecne czasy.

🔥Poznacie 6 FAŁSZYWYCH teorii, które stoją u podstaw współczesnego postrzegania sukcesu.

🔥Wysłuchacie solidnych, naukowych argumentów za tym, że szczęście jest najlepszą ścieżką do sukcesu i spełnienia.

🔥Dowiecie się, jak zwiększyć odporność psychiczną, kreatywność i charyzmę.

❗Dodam, że autorka jest twórcą pierwszego akademickiego kursu psychologii szczęścia i niezwykle uznaną, wpływową postacią w tym obszarze.

Polecam Wam tę książkę na obecne czasy.

🔥Dowiecie się, jak zwiększyć odporność psychiczną, kreatywność i charyzmę.

❗Dodam, że autorka jest twórcą pierwszego...

Ciekawa pozycja wydawnicza nt. człowieka, emocji, tego co jest w życiu ważne, co nam zasłania drogę do tytułowego szczęścia. Warto do niej zaglądnąć, chociażby przez przytoczone wyniki badań i eksperymentów psychologicznych, społecznych, behawioralnych. Książka z gatunku tych, po przeczytaniu których zmieniasz podejście do życia w niektórych aspektach, uświadamiasz sobie braki w dziedzinach wymagających większej uważności i przypominasz sobie, że warto zatroszczyć się o siebie i swoje zdrowie psychiczne w tym szalejącym i pełnym chaosu życiu.

Tytułowy ,,sukces,, odnosi się tutaj do życia zawodowego. Z całą pewnością książka dobra dla pracoholików i osób, które non stop myślą o karierze.

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Książka mimo tematyki, którą poruszano już wielokrotnie, zawiera niespotykane wcześniej informacje, które w dodatku nie są subiektywną opinią autorki, a popartymi wieloma badaniami konstruktywnymi wnioskami. Ogrom prostych przykładów, jak nauka pomaga zrozumieć drogę do szczęścia, za każdym razem opartych na historii konkretnej osoby. Temat może nie został wyczerpany do końca, ale z pewnością jest to pozycja godna uwagi, dla osób które niekoniecznie wierzą w cudotwórczą moc rozwoju osobistego i chcą poprzeć ją faktami.

Książka nasuwa ciekawe przemyślenia nad własnym zachowaniem i tym jak wpływa ono na nasze życie.
Pozycja dla osób skorych do refleksji.

Pierwszy rozdział uważam za najciekawszy. Sposoby na to jak słuchać innych ze zrozumieniem, być "tu i teraz".
Przydatne również techniki nic nierobienia.

Jednak z niektórymi zagadnieniami się nie zgadzam.

Książka dla myślących, nie jest gotowym przepisem na szczęście (a co jest?),a podpowiedzią co możemy robić lepiej.

Pozycja dla osób skorych do refleksji.

Przydatne również techniki nic nierobienia.

Jednak z niektórymi zagadnieniami się nie zgadzam.

Książka dla myślących, nie jest...

Książka daje wiele świetnych pomysłów jak być szczęśliwym podparta wieloma wnikliwymi przykładami i studium przypadku.k Książka uczy jak się nie poddawać,żyć swoimi marzeniami i swoim życiem z dystansem do świata.

Polecam, dużo ciekawych treści

Polecam, dużo ciekawych treści

• Zdrowie
  • Samorozwój
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Do przeczytania
  • Posiadam aktualizacja

Dodaj cytat z książki Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces