Sztuka Życia, Nowe Życie

Psychoskok
2017-07-21
2017-07-21
9788381190909
Sztuka życia nowe życie poradnik parapsychologia psychologia

Książka pokazuje głębszą realność życia znajdującą się poza naszym światopoglądem, z którą stykamy się codziennie, lecz której nie rozumiemy i nie możemy kontrolować. Odkrywa ona znaczenie i rolę myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia. Wyjaśnia powód nieprzychylnych sytuacji i wskazuje na rozwiązania.

Książka „Sztuka Życia, Nowe życie” przedstawia nowe spojrzenie na ludzką naturę. Pokazuje rolę emocji, pragnień i myśli, jak one kształtują nasze codzienne życie i określają nasz nastrój. Prostym językiem przedstawia złożony świat ludzkiej psychiki.
Przewodnią myślą książki jest poczucie wartości człowieka. Nie jest to abstrakcyjna idea, lecz najważniejsza zmienna w...

• Do kupienia
  • Z polecenia