Jaśmin, nieśmiały kotek

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! opowieści dla młodszych dzieci
Sammy the Shy Kitten
Patryk Dobrowolski
Zielona Sowa
Sammy the Shy Kitten
opowieści dla młodszych dzieci
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną!

To jedna z moich ulubionych pozycji z tej serii, a dokładnie znajduje się ona na 2. miejscu. Serdecznie polecam młodszym jak i starszym czytelnikom.

Urocza, dla dziewczynek, które marzą o kotku i chcą się co nieco powzruszać ale i dowiedzieć o początkach opieki. Ładne emocje, do zasypiania - nadal idealna!

Ewelina zaprzyjaźnia się z kotką, którą spotyka na zajęciach jazdy konnej. Dziewczynka martwi się, że Tygryska(imię kotki) mieszka w stajni i nie ma prawdziwego domu. Pewnego dnia jej ulubiona kotka rodzi cudowne kocięta! Ewelina poświęca cały wolny czas, aby pomóc w opiece nad kociętami. Szczególnie bliski jest jej najmniejszy, nieśmiały kotek, któremu nadaje imię Jaśmin....

Ta książka zdecydowanie jest według mnie jedną z najlepszą z tej serii.

Książka jest piękna!

cudowna opowieść o półdzikim kotku przygarniętym przez dziewczynkę. Historia opowiada perypetie Jaśmina, urodzonego w opuszczonej stajni i jego oswajanie przez Ewelinę. Pokazuje jak ważne jest by kotek, który wychował się na wolności, krok po kroku przywykał do ludzi i zaczynał im ufać. Uczy,że cierpliwość i powtarzalne zachowania są kluczem do sukcesu by kociak nas...

• Ebook
  • Zaopiekuj się mną
  • POSIADAM
  • Posiadam 📚
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jaśmin, nieśmiały kotek