Wróg z przeszłości

E-bookowo
studentka studia sadysta romans robert relacja
literatura piękna
studentka studia sadysta romans robert relacja

Pierwszy raz wystawiam książce tak niską ocenę i aż dziwnie się z tym czuję, ale według mnie nie zasługuje ona na więcej.

Początek (mam na myśli Prolog) był ciekawy, jednak czym dalej, tym gorzej. Mam co do niej wiele zarzutów. Po pierwsze - cała masa błędów interpunkcyjnych. Nie jestem specjalistką a mimo to je dostrzegłam, bardzo przeszkadzały w czytaniu.

Kolejną...

Cholera, co to jest? Rzadko porzucam książki, ale tego się czytać nie dało. Starałam się, zwłaszcza, że długie nie jest, ale gdzieś ok. 1/4 dałam sobie spokój.

Początkowo miałam wrażenie, że to jakieś 12 - letnie dziecko pisze (nawet zwroty takie, że miewałam wątpliwości czy ta bohaterka jest na studiach czy jednak może w gimnazjum), potem się LEKKO poprawiło, ale dalej...

Niestety… pierwsze co rzuca się w oczy, już od pierwszych zdań, to brak interpunkcji lub błędy w niej, nieskładne zdania. Fabuła też nie powala. Chociaż czytając to od razu miałam skojarzenia z Sagą Zmierzch, to daleko temu do pierwowzoru (jeśli nim faktycznie był). Jeżeli autor poruszył jakiś ciekawszy wątek, to dwie strony dalej już go zamykał.
Rozumiem, że to pierwsza...

Dodaj cytat z książki Wróg z przeszłości