Komik dookoła świata

literatura podróżnicza
brak wydawnictwa
2017-03-01
2017-03-01

Jeszcze nie czytałem, ale Cię lubię, wiec masz 10/10 na zachętę - nie s....ol tego ;)

Książka jest jedyna w swoim rodzaju, nie ma drugiej takiej. Jest śmieszna, edukacyjna, abstrakcyjna, obrazkowa, bez numeracji stron i NIEDOSTĘPNA!

Dla fana stand-upu i autora - bezcenna jak i również warta niemalże każdych pieniędzy :D

Zapraszam na recenzję na YouTube:

chaotyczny opis podróży 22-letniego Piotrusia. Gdyby częściej notował, pisał mogłoby być naprawdę zajebiście. Tak wyszło kilka ciekawych historii i dużo zjaranych myśli młodego chłopaka odnośnie otaczającego go miejsca.

Z chęcią od kogoś odkupię książkę

Świetna książka, Udało mi się ją dostać w antykwariacie za 5 zł. Najlepiej wydane 5 zł w tym roku

Przerwałem czytanie po kilkunastu stronach.
Po jakimś czasie wróciłem dać drugą szansę.
Szansę wykorzystał.
Poprawka zaliczona.

Książka jest lekka, łatwa i zakręcona jak jej autor.
Poziom jej nie różni się od poziomu występów.
Tzn. książka nie jest pozioma, to tylko takie wyrażenie. Książka jest płaska, a poziom wysoki.

Ciężko stwierdzić co jest prawdą, a co fikcją....

Stand-upy faktycznie lepiej oglądać na żywo albo w sieci, ale akurat czytając wypociny Piotrka nie raz się uśmiełem.
Piątka ziom! fajno, że mam podpisaną ;)

Zdecydowanie lepiej słucha się Piotrka niż czyta ;)

• Sztuka, popkultura
  • KONFRONTACJA YT
  • W najbliższym czasie
  • 2020
  • Z autografem/dedykacją

Dodaj cytat z książki Komik dookoła świata