Niepłodność zagadnienie interdyscyplinarne

Jerzy DzierżanowskiEwa Janiuk Wydawnictwo: Impuls zdrowie, medycyna
Impuls
zdrowie, medycyna
2009-01-01

Czym jest niepłodność. Serdecznie zachęcam was do zapoznania się z książką pod red. dr Emilii Lichtenberg-Kokoszki, w której temat niepłodności został ujęty z różnych perspektyw: etyki, medycyny oraz psychologii. Dzięki tak szerokiej perspektywie jest książka uniwersalna i nie tylko zrozumiała dla lekarzy, położnych lecz także przystępna dla przeciętnego czytelnika...

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo słaba pozycja. Napisana głównie przez psychologów, księży i teologów, więc tekst sprowadza się głównie do naprotechnologii. Nic nowego się nie dowiedziałam. Nie polecam osobom, które już z tematem niepłodności się zetknęły.

• Zawiodłam się
  • 2017
  • Biologia
  • Ibuk
  • Ginekologia
  • Ebook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niepłodność zagadnienie interdyscyplinarne