Kiedy lekarz zawiedzie

brak wydawnictwa
2016-01-01
2016-01-01
9788394219895
Medycyna naturalna Rak to nie wyrok Kompendium Medycyny Naturalnej Leczenie przyczynowe

#430 - Kiedy lekarz zawiedzie - Ryszard Grzebyk - Opinia Naturopaty.

#183/52/2020

Książka ma 254 strony, została wydana w 2016 roku i dotyczy medycyny naturalnej.

Sięgnęłam po nią, aby zrozumieć lepiej swoją chorobę autoimmunologiczną, oraz wspomóc leczenie za pomocą #pinoterapia - w leczeniu bólu po wypadku samochodowym.

Dużo uwagi poświęciłam rozdziałowi dotyczącemu toksyn, gdyż właśnie w czasie terapii manualnej wiele toksyn uwalnia się do organizmu.

Można znaleźć w tej książce nie tylko informacje o chorobach, ale także rozwiązania na dane problemy.

Bardzo się cieszę, że po nią sięgnęłam.

#430 - Kiedy lekarz zawiedzie - Ryszard Grzebyk - Opinia Naturopaty.

#183/52/2020

Dużo uwagi poświęciłam rozdziałowi dotyczącemu...

Dodaj cytat z książki Kiedy lekarz zawiedzie