Kiedy lekarz zawiedzie

Ryszard Grzebyk Wydawnictwo: brak wydawnictwa zdrowie, medycyna
9788394219895
brak wydawnictwa
Medycyna naturalna Rak to nie wyrok Kompendium Medycyny Naturalnej Leczenie przyczynowe
zdrowie, medycyna
9788394219895

#430 - Kiedy lekarz zawiedzie - Ryszard Grzebyk - Opinia Naturopaty.

#183/52/2020

Książka ma 254 strony, została wydana w 2016 roku i dotyczy medycyny naturalnej.

Sięgnęłam po nią, aby zrozumieć lepiej swoją chorobę autoimmunologiczną, oraz wspomóc leczenie za pomocą #pinoterapia - w leczeniu bólu po wypadku samochodowym.

Dużo uwagi poświęciłam rozdziałowi dotyczącemu...

• Zdrowie
  • Health
  • Medycyna, ZDROWIE, leczenie 🏥💉💊
  • Z polecenia do kupienia
  • Kupić_e-book
  • Zaczęte, niedokończone - wrócę...

Dodaj cytat z książki Kiedy lekarz zawiedzie