Prosto z mostu

Jane Green Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska, Zysk i S-ka Seria: Literatura w spódnicy literatura obyczajowa, romans
Straight Talking
2005-01-01
Bożena Michałowska-Stoeckle
Literatura w spódnicy
literatura w spódnicy

Sama historia jeszcze nie była taka zła. Natomiast główna bohaterka to koszmar w biały dzień. Twierdzi, że jej problemy to efekt traumy z dzieciństwa z tym, że miała kochającego ojca i co prawda trochę wymagającą, ale także kochającą matkę.
Tasha rozpaczliwie chce, by jakiś mężczyzna ją pokochał, tylko problem polega na tym, że za każdym razem myśli, że to ten na całe życie...

Banalna telenowela.

coś leciutkiego, skrajnie leciutkiego, za 9,90 i doslownie i w przenośni...

Pierwsza książka w moim czytelniczym życiu, która aż trzy razy zadziałała lepiej niż środki nasenne. Nuda, przewidywalność, żenada.

Bardzo nie lubię takich typowo amerykańskich fabuł - głupota, sex i zabawa. Mamy 30-letnią bohaterkę, która mami się obrazami romantycznej miłości, a w każdym napotkanym mężczyźnie widzi swojego partnera. Czy muszę dodawać, że sex wydaje się...

Lektura dla niewymagających! Czyta się łatwo, szybko i dość przyjemnie. Lektura dobra na podróż, dla zabicia czasu. Na pewno nie zapadnie mi w pamięć.

Nie znana mi autorka i chcę napisać,że nie jest to wybitna książka.
Historia kilku znajomych z Londynu.
Tasha-ciągle poszukuje tego jedynego.
Andy-uzależniona o namiętności.
Mel-utknęła w związku z draniem/
Emma-która czeka na oświadczyny.

Książka jest pisana z punktu widzenia Tash,pracująca w tv.Mająca dostęp do wielu informacji.I narzekająca na samotność.
W książce...

Słaba fabuła.
Główna bohaterka to jak dla mnie pani lekkich obyczajów.

nie polecam choć łatwo się czytało

Czy jesteś Tashą bez pary i nadal poszukującą? A może jedną z jej przyjaciółek? Uzależnioną od namiętności Andy, Mel, która utknęła w stałym związku z draniem albo Emmą, wiecznie czekającą na oświadczyny?

Historia kilku przyjaciółek z dużą domieszką pikanterii w tle. Jak dla mnie czytadełko.

Książkę oceniam na 3

Ta książka jest jak komedia romantyczna w TV. Ja z reguły albo przełączę na inny kanał, albo wyłączę tv. Ale czasem zdarzy się, że jednak obejrzę.
Książka dobra dla całkowitego odmóżdżenia. Nie trzeba myśleć :)

Książka mi się podobała, choć główna bohaterka niekoniecznie. Nie mogłam się wczuć w tę rolę. Już na pierwszych kilku stronach opowiada o robieniu l...i obcemu mężczyźnie tylko dlatego, że jest sławny?! Zupełnie nie mój klimat. W książkach irytują mnie dziewice, ale Tasha to przesada w drugą stronę.

Dyskusje

• Domowa biblioteczka