Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód

Agnieszka Mielech Cykl: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 7) literatura dziecięca
Wilga
literatura dziecięca

Wilga
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Emi to nasza ulubiona bohaterka książek dla młodych czytelniczek. Cała seria jej przygód ma już dziewięć tomów, w których akcja toczy się wokół działalności Tajnego Klubu Superdziewczyn. Kiedy w pierwszym tomie poznajemy Emi ma ona sześć lat i chodzi do zerówki. Nie jest to jednak zerówka przedszkolna tylko szkolna, co wpływa na powagę instytucji. Dzieci czują się...

Poszukiwacze przygód to siódmy tom przygód tajnego klubu superdziewczyn i jednego superchłopaka. Książka przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, ale potrafiących czytać samodzielnie. Napisana bardzo prostym, zrozumiałym dla młodego czytelnika językiem.
Kolejna książka tej autorki gdzie toczy toczy się wartka akcji z wieloma zagadkami i ciekawymi przygodami.
Tu...

• Przeczytałam sama