Randka z jeleniem

Elżbieta Sęczykowska Wydawnictwo: Edipresse literatura faktu
Edipresse
literatura faktu
2016-10-12

Bardzo ciężko mi się ją czytało. Liczyłam na fantastyczną historię, tymczasem dostałam stek ciężkich informacji na różne tematy. Fabuła przeplatała się z nimi w nie oczywisty sposób.

Wciągająca, bardzo przyjemna lektura, a w zasadzie relacja, oparta na autentycznych przeżyciach pani Elżbiety wraz z jej mężem Ryszardem, którzy po dwudziestu latach pobytu w Anglii postanowili osiedlić się w popegeerowskiej Polsce, w samym sercu zielonych Mazur. Uwiedzeni wizją farm jakie widzieli na mongolskich stepach oraz angielskiej ziemi, zauroczeni Polską wsią i...

Dawno nie męczyłem tak dlugo żadnej książki, czytając pierwsze rozdziały czułem się jak na rekolekcjach. Książka na pewno jest ciekawa dla znajomych autorki, która opisuje wspólne imprezy, ale dla kogoś kto ich nie zna czyli dla większości czytelników są to historie mało interesujące. Niestety słabo a szkoda, bo temat ogólnie ciekawy.

• WBP
  • MAM
  • Do oddania lub sprzedania
  • Reportaże
  • 2016
  • 2018
  • 2016

Dodaj cytat z książki Randka z jeleniem