Granat poproszę!

Patronat LC
Emilia Przecinek (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2016-10-11
intryga kradzież kryminał literatura polska polski kryminał przestępstwo relacje damsko-męskie współczesna obyczajowość zabójstwo

Oficjalne recenzje i

Eksplozja humoru!

[ 25 ] Link do recenzji

Najpierw powstał tekst a potem powstało tytanie jaki tytuł nadać takiemu czemuś i tak to to powstało. Po za nietrafionym tytułem książka jet fajna, zabawna i dobrze, szybko się czyta. Milusie czytadełko i chętnie przeczytam drugą część.Warto dla rozluźnienia
PS. Jeżeli komuś łzy z oczu lecą jak się śmieje radze mieć chusteczki

Ten granat, to totalny niewypał! Fabularne i literackie dno.

Wysłuchałam jej jako audiobooka na storytel.pl
Świetna lektorka.
Jeśli lubicie niekontrolowane wybuchy śmiechu i specificzny humor Olgi Rudnickiej - koniecznie zabierajcie się za czytanie/ słuchanie.
Główna bohaterka Emilia Przecinek i towarzyszace jej teściowa Jadwiga oraz mama Adela , zapewnia Wam ból mięśni brzucha od śmiechu:)
Czasem dialogi sa absurdalne , ale to moim...

Książka wprawdzie trochę długo rozkręcała, ale potem po prostu płakałam ze śmiechu. Świetna zabawa.

Olga Rudnicka, to znana pisarka. Kazdy mniej wiecej wie, czego moze sie spodziewac biorac do reki ktoras z jej ksiazek. Ja tez tak myslalam. Kolejna lekka historia na mile popoludnie. No coz, to prawda. Spedzilam z ta ksiazka mile popoludnie, nawet bardzo mile 😉. Po tego typu ksiazkach nie spodziewasz sie tak ciekawej fabuly i nietypowych postaci. A jednak 😁

Emilia...

No cóż, mnie nie powaliła. Najmocniejszą stroną książki są postaci starszych pań. Niezłe szelmy. Fabuła niezbyt skomplikowana i przewidywalna. Przebrnęłam, ale fanką chyba nie zostanę.

Gdyby panie Musierowicz i Chmielewska wspólnie napisały książkę, to tak właśnie ją sobie wyobrażam XD
Lekka, przyjemna, zabawna- idealna na letni wieczór.

Według mnie, babcie uratowały tą książkę. Bez nich byłaby to kolejna obyczajówka jakich na pęczki, z nimi to komedia, że boki zrywać. Dobrze się czytało.

super!

Na poprawę humoru polecają się książki Olgi Rudnickiej.
Dobra zabawa gwarantowana.
"Granat poproszę" to opowieść o dobiegającej czterdziestki pisarce Emilce Przecinek.Bohaterkę z dnia na dzień zostawia mąż Cezary,że zostawia to można jakoś przeboleć,ale zostaje po nim kredyt hipoteczny do spłaty.Na pomoc pisarce ruszają mama Adela,teściowa Jadzia-ich teksty zwalają z...

Dyskusje

1 670