Granat poproszę!

Patronat LC
Emilia Przecinek (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2016-10-11
intryga kradzież kryminał literatura polska polski kryminał przestępstwo relacje damsko-męskie współczesna obyczajowość zabójstwo

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Eksplozja humoru!

24 Link do recenzji

Miało być śmiesznie a wyszło jak wyszło... Może jestem ponurakiem, może po prostu śmieszą mnie inne rzeczy. Ale żarty w tej książce były dla mnie słabe. Kolejnej części raczej nie mam w planach, natomiast na pewno sięgnę po inną książkę tej autorki.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Olgi Rudnickiej było bardzo udane, a to za sprawą jej powieści pt."Granat poproszę!". Główna bohaterka Emilia Przecinek (pisarka z głową w chmurach i cała rodziną na głowie) zaskarbiła sobie od razu moją sympatię. Oprócz tego fantastyczne postaci drugoplanowe, które swoją obecnością ubogacają fabułę, tworząc ją bardziej interesującą i...

Nie moje gusta...przerysowani bohaterowie, słaba przewidywalna intryga...i do tego nieśmieszne żarty...Ani kryminał ani obyczajówka, przeczytać i zapomnieć.

Zabawna, ale wątek kryminalny wpleciony jakby na siłę. Styl pisania podobny do Chmielewskiej.

Jak zwykle zabawnie . Błyskotliwe z pazurem opisy zachowań postaci sugestywnie działają na wyobrażnię . Podziwiam talent nie do podrobienia . Chmielewska się nie umywa,

To druga książka tej autorki przeczytana przeze mnie i po raz kolejny się nie zawiodłam. Fajni bohaterowie (babcie wymiatają), ciekawa akcja, mnóstwo humoru. Polecam

Jak dla mnie książka słaba, nie przeczytałam do końca...

Na książke Granat poproszę polowałem przez naprawdę długi czas i dopiero niedawno spotkałem się z nią. Jeszcze nic Olgi Rudnickiej nie czytałem, więc nie wiedziałem czego mam spodziewać się po tej powieści jaką postanowiłem przeczytać. Zapowiadała się ciekawie i oczekiwania wobec niej miałem również spore. Dlatego mimo pewnych pojawiających się wątpliwości sięgnąłem po...

Jak zwykle książka Olgi Rudnickiej pełna humoru, tekst pisany z polotem,chętnie czyta się takie.

Słaba książka. Przewidywalna, powtarzające się żarty.

Dyskusje

1 528