Niezłe ziółko

Emilia DziubakBarbara Kosmowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Z parasolem literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
babcia
literatura dziecięca
Z parasolem
babcia

Piękna opowieść.

Książka trafiła w mój czuły punkt. Krótka i tutaj apel do rodzica: proszę przeczytaj tą książkę swojemu dziecku. Jest cudna. Porusza temat śmierci babci, czyli bardzo bliskiej nam osoby. Pokazuje jak dziecko poradziło sobie z nią. Rodzice popełnili tu duży błąd, a mianowicie nie pomogli dziecku, nie byli przy nim, nie rozmawiali z nim o tym, a to dla niego bardzo nowa sytuacja.

Pięknie napisana książka, śliczne obrazki, moim wnukom bardzo się podobała, jutro jeszcze raz sobie zażyczyły aby im poczytać.

Jeeej, jaka piękna jest ta książka... I jaka mądra... Zacznę od szaty graficznej, bo to ona mnie przyciągnęła. Okładka jest niesamowita. Taka pełna, ciepła i przytulna. W środku ilustracji jest znacznie mniej, a szkoda. Uwielbiam grafikę Emilii Dziubak. A treść? Też niesamowita. O Eryku, jego babci, odchodzeniu, ziołach i mądrościach życiowych. Wszystko świetnie napisane,...

Bardzo wzruszająca historia, która poruszy serce niejednego dorosłego.

Ciekawa i wzruszająca książka, przepiękne obrazki i nietypowa historia ale raczej nie wrócę do niej.

Bardzo ładna opowieść o więzi między wnukiem a babcią. Daję tylko 6 punktów bo nie jest ani arcydziełem, ani wybitna, ani bardzo dobra. Jest po prostu dobra. Warto przeczytać raz i podać książkę dalej.

Książka ta niesamowicie poruszyła moje serce!
Polecam nie tylko tym młodszym, ale i ciut starszym. Eryka i Babcię Malutką powinien poznać każdy ;)

Ta książka jest godna uwagi. Treść jest ciekawa. Najbardziej spodobały mi się ilustracje Emilii Dziubak. Polecam :)

Bardzo przyjemna lektura dla młodszych dzieci. Kontakt Eryka z babcią, radzenie sobie z problemami, wszystko tak jak trzeba.

Dyskusje

• Dla dzieci