Leszek Bubel Wydawnictwo: Wydawnictwo Goldpol w Warszawie historia
Wydawnictwo Goldpol w Warszawie
Kwaśniewski żydzi holocaust
historia
Kwaśniewski żydzi holocaust

Raport przedstawia osobę ojca Aleksandra Kwaśniewskiego oraz także samego Aleksandra Kwaśniewskiego.
Opisuje udział w zbrodniach Izaaka Stolzmana = Zdzisława Kwaśniewskiego żydowskiego oficera NKWD na oficerach polskich w Katyniu, mordu na ludności cywilnej w więzieniu na Łukiszkach w Wilnie, masakrze ludności cywilnej w m. Oszmiana obecnie na Białorusi. Podczas okupacji...

• Anykomunizm-komunizm
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt

Dodaj cytat z książki Polski Holocaust Czy Kwaśniewski to Stolzman?