Obietnica oceanu

La promesse de l'océan
Świat Książki
2016-05-18
2016-05-18

Po przeczytaniu "Testamentu Ariany" tej autorki pełna entuzjazmu sięgnęłam po tę pozycję i ... klapa. No może nie jest do końca nieudana ale do tamtej jej wiele brakuje. Czytałoby się dobrze gdyby nie ciągłe powtórzenia, przypomnienia, aż do zmęczenia-w kółko jedno i to samo. No i zakończenie -urwane tak, jak, jakby rozdział miał się jeszcze nie skończyć, a co dopiero cała książka. Totalne rozczarowanie, a nie obietnica.

Nie jest to jakaś wybitna literatura,ale przyjemnie się czyta.

Nie jest to jakaś wybitna literatura,ale przyjemnie się czyta.

Dodaj cytat z książki Obietnica oceanu