Róża północy

Albatros
The Midnight Rose
literatura piękna
Marzenna Rączkowska

Powieść bardzo ciekawa . Chociaż akcja rozgrywa się w wielu zakątkach ziemi autorką świetnie łączy ją w całość. Nie idzie się zagubić w wydarzeniach. Wszystko wszystkim ale takiego zakończenia się nie spodziewałam :-) Polecam.

Super książka, na początku może nie bardzo ale warto ją przeczytać a końcówka to już oderwać się nie idzie.

Autorkę „Róży Północy” znam już od dawien dawna, czytałam wiele książek spod jej pióra i szczególnie jestem przywiązana do jej cyklu „Siedem Sióstr”, od którego wszystko się zaczęło. Teraz jednak przyszła kolej, aby porzucić siostry D’Apliese i sięgnąć po coś nowego.
Zwykle w tym miejscu przedstawiłabym głównego bohatera powieści, a potem opisała jego przygody, jednakże w...

Książka bardzo szybko wciąga w swój świat. Od razu chce się poznać losy bohaterów, a ostatnie 70 stron to magia! Czytałam kolejne strony i krzyczałam: no nie! Co dalej?? Bardzo polecam na oderwanie od problemów lub po prostu gdy ma się chęć sięgnąć po ciekawą książkę.

Nawet nie wiem do końca, co napisać o tej książce. Przeszłość perfekcyjnie przeplatające się z rzeczywistością, czułam się jakbym została wciągnięta w inny świat. Nie mogłam się oderwać od tej historii i choć z jednej strony chciałam się dowiedzieć co się wydarzy, to jednak część mnie nie chciała żeby ona się kiedykolwiek skończyła. To już kolejna książka autorstwa Lucindy...

Lucinda Riley jest jedną z tych autorek, której książki potrafią mnie naprawdę poruszyć, stąd wiem, że się na nich nie zawiodę. Na tej także się nie zawiodłam - do samego końca ciężko mi było się oderwać od tej pasjonującej,wielowątkowej historii o mrocznych sekretach, indyjskim blichtrze, angielskich rodach i ogromnej sile uczucia. Bolałam nad losem Donalda i Anahity, nie...

Pierwsze spotkanie z autorką Lucindą Riley, ale jakże wspaniałe. Przeżyłam fascynującą, czytelniczą przygodę.
„Róża północy” to saga rodzinna. Wielowątkowa, rozbudowana, egzotyczna. Akcja książki toczy się w Indiach, Anglii i Ameryce. Różne czasy, różne miejsca, kolory, zapachy, obyczaje. Cały wachlarz uczuć – od wielkiej miłości do nienawiści. Do tego odrobina magii,...

Piękna historia, moja pierwsza książka tej autorki i napewno nie ostatnia. Podczas czytania był uśmiech i łzy. Polecam gorąco

Wciągająca 😊Świetnie się czyta

Bardzo mnie wciągnęła ta książka. Zachecona opiniami sięgnęłam po nią trochę obawiając,że będzie to kolejny słodki romans. Jednak znalazłam połączenie romansu, przygody z nutką historii i kryminału. Historia Annie i Ariego bardzo mi się spodobała.

Dyskusje

• 2019