Bone Magic

Okładka książki Bone Magic
Yasmine Galenorn Wydawnictwo: Berkley Cykl: Sisters of the Moon (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Sisters of the Moon (tom 7)
Berkley
2010-12-05
2010-12-05
9780425231982

Okładka książki Once Upon A Curse: 17 Dark Faerie Tales Donna Augustine, Annie Bellet, Jennifer Blackstream, Julia Crane, Audrey Faye, Yasmine Galenorn, C. Gockel, Jenna Elizabeth Johnson, Alethea Kontis, Sabrina Locke, Tara Maya, Devon Monk, Danielle Monsch, Christine Pope, Alexia Purdy, Anthea Sharp, Phaedra Weldon
Ocena 0,0
Once Upon A Cu... Donna Augustine, An...
Okładka książki Hexed Ilona Andrews, Yasmine Galenorn, Allyson James, Jeanne Steine
Ocena 7,6
Hexed Ilona Andrews, Yasm...

Ta seria z każdą kolejną stroną wciąga mnie coraz bardziej.
Nie mogę się już doczekać kolejnych przygód sióstr D'ARTiGO, w szczególności Camille i jej mężów Svartana, Yaokai i Smoka. Niezwykle zmysłowa i wybuchowa mieszanka testosteronu.
Tymczasem naszym przyjaciołom przyjdzie się zmierzyć z kolejnymi demonami, ghulami, zombie i innymi stworami Królestwa Podziemi i sługami Skrzydlatego Cienia. I nie tylko z nimi...
Camille przyjdzie się dodatkowo spotkać z własnym teściem, który jest białym smokiem.
Cudowna seria. Polecam.

Ta seria z każdą kolejną stroną wciąga mnie coraz bardziej.

Ta część o Camilli najbardziej przypadła mi do gustu. Pomijając fakt, że jak do tej pory, jest najbardziej pikantna, to akcja biegnie w szybkim tempie. Fabuła jak zwykle zaskakująca, ciągle się coś dzieje, więc nie ma się uczucia nudy. Niesamowicie zżyłam się z głównymi bohaterami dlatego czytam tę serię z ogromną przyjemnością.

Dodaj cytat z książki Bone Magic