Because You Love to Hate Me: 13 Tales of Villainy

Renée AhdiehSoman Chainani Wydawnictwo: Bloomsbury Publishing fantastyka, fantasy, science fiction
2017-07-11
2017-07-11
angielski
9781681193656

Na półkach: , , , , , ,

"Because You Love to Hate Me", opracowane przez Ameriie, to zbiór 13 opowieści o czarnych bohaterach, które powstały ze współpracy trzynastu pisarek i pisarzy młodego pokolenia z taką również liczbą booktuberów. Ci drudzy podali pomysły, ci pierwsi napisali na podstawie tych pomysłów opowiadania. Jaki to przyniosło efekt? Przekonajmy się.

① "The Blood of Imuriv" - Renée...

• Kiedyś kupię
  • Z chęcią przygarnę