Ciekawe dlaczego wielblądy mają garby

Okładka książki Ciekawe dlaczego wielblądy mają garby
Anita Ganeri Wydawnictwo: Inwestycje Seria: Ciekawe dlaczego... literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Ciekawe dlaczego...
Inwestycje
2005-01-01
2005-01-01
32 min.

więcej Więcej

Krótkie ciekawostki na temat zwierząt, warto w taki sposób nauczyć dziecko czegoś :) Dzięki takiej formule dość łatwo przyswajalne dla maluchów :)

Nauka nie tylko dla dzieci

Książka to właściwie zestaw podstawowych informacji oraz ciekawostek o zwierzętach - niektóre mogą zaskoczyć nawet biologów :)
Polecam - czytałam ją z prawie dwuletnią siostrzenicą i słuchała z zainteresowaniem.

• Oddane młodszym/Podarowane bibliotece
  • 2015 rok - 63 książki
  • Oliwia
  • 2016
  • Literatura dziecięca
  • Valore mobiliare - dziecięce
  • Jagodowe

Dodaj cytat z książki Ciekawe dlaczego wielblądy mają garby