Tajemnica w garnku, czyli książka kucharska dla dziewczynek i chłopaków

Hanna AdamikStefan Adamik Wydawnictwo: Buchmann literatura dziecięca
Buchmann
kuchnia gotowanie dla dzieci książka kucharska przepisy
literatura dziecięca
kuchnia gotowanie dla dzieci książka kucharska przepisy

Ciekawe przepisy dla dzieci

To wartościowa książka zawierająca nie tylko przepisy na ciekawe potrawy, o różnym stopniu trudności, co oznaczone jest rysunkami słoneczek.
Zawiera także porady i przestrogi - jak zachowywać się w kuchni, by nie zrobić sobie krzywdy oraz sposoby na czynności mogące sprawiać dzieciom trudności - np. co zrobić by łatwo obrać jajko ze skorupki :-). Całości dopełniają kolorowe...

• Skład tanich książek