Tajemnica w garnku, czyli książka kucharska dla dziewczynek i chłopaków

Okładka książki Tajemnica w garnku, czyli książka kucharska dla dziewczynek i chłopaków
Hanna AdamikStefan Adamik Wydawnictwo: Buchmann literatura dziecięca
literatura dziecięca
Buchmann
2012-01-01
2012-01-01
kuchnia gotowanie dla dzieci książka kucharska przepisy

Ciekawe przepisy dla dzieci

Ciekawe przepisy dla dzieci

To wartościowa książka zawierająca nie tylko przepisy na ciekawe potrawy, o różnym stopniu trudności, co oznaczone jest rysunkami słoneczek.
Zawiera także porady i przestrogi - jak zachowywać się w kuchni, by nie zrobić sobie krzywdy oraz sposoby na czynności mogące sprawiać dzieciom trudności - np. co zrobić by łatwo obrać jajko ze skorupki :-). Całości dopełniają kolorowe ryciny i interesująca fabuła.
Jeśli chcecie by Wasze dziecko stało się bardziej samodzielne, to ta książeczka będzie dobrą pomocą. Świetnie nadaje się na prezent :-)

Dodaj cytat z książki Tajemnica w garnku, czyli książka kucharska dla dziewczynek i chłopaków