Człowiek w antycznym świecie

Dodaj do pakietu
Średnia ocen

                9,0 9,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Reklama
Reklama

Książki autora

Okładka książki Hortus Historiae. Księga pamiątkowa ku czci profesora Józefa Wolskiego w setną rocznicę urodzin Katarzyna Balbuza, Jarosław Bodzek, Jacek Bonarek, Wojciech Boruch, Jerzy Ciecieląg, Edward Dąbrowa, Maria Dzielska, Paweł Filipczak, Michał Gawlikowski, Tomasz Grabowski, Paweł Janiszewski, Zdzisław J. Kapera, Mateusz Kłagisz, Agata Aleksandra Kluczek, Maciej Kokoszko, Jerzy Kolendo, Andrzej Kompa, Józef Korpanty, Rafał Kosiński, Mirosław J. Leszka, Edward Lipiński, Ireneusz Adam Łuć, Adam Łukaszewicz, Leszek Mrozewicz, Krzysztof Nawotka, Marek Jan Olbrycht, Szymon Olszaniec, Ewdoksia Papuci-Władyka, Kinga Paraskiewicz, Marcin Pawlak, Maciej Piegdoń, Tomasz Polański, Jan Prostko-Prostyński, Norbert Rogosz, Mieczysław Rokosz, Jacek Rzepka, Maciej Salamon, Nicholas Sekunda, Joachim Śliwa, Sławomir Sprawski, Stanisław Stabryła, Michał Stachura, Marek Stępień, Jerzy Styka, Robert Suski, Stanisław Turlej, Kamilla Twardowska, Jacek Wiewiorowski, Marek Wilczyński, Marek Winiarczyk, Robert Wiśniewski (historyk), Przemysław Wojciechowski, Robert S. Wójcikowski, Miron Wolny, Stefan Zawadzki
Ocena 7,4
Hortus Histori... Katarzyna Balbuza, ...
Okładka książki Historia Grecji Jacek Bonarek, Tadeusz Czekalski, Sławomir Sprawski, Stanisław Turlej
Ocena 7,4
Historia Grecji Jacek Bonarek, Tade...

Podobne książki

Oceny

Średnia ocen
9,0 / 10
1 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
1273
1372

Na półkach: , , ,

Tego typu tomy zbiorowe często są dość nierówne i obok tekstów ciekawych zawierają też artykuły zapychające tylko objętość, natomiast "Człowiek w antycznym świecie" to zbiór naprawdę udany. Ponieważ patronuje mu prof. Krawczuk, napisany jest trochę w jego stylu: akcent położony jest na różne postacie świata starożytnego. Niektóre są bardzo ważne i wszyscy o nich słyszeli, a niektóre znane są tylko specjalistom. Nie znaczy to jednak, że przez pryzmat tych postaci nie da się powiedzieć czegoś naprawdę ważnego o świecie antycznym. Chyba najciekawszy tekst dotyczy Memnona z Rodos, greckiego najemnika walczącego po stronie perskiej z Aleksandrem.

Tego typu tomy zbiorowe często są dość nierówne i obok tekstów ciekawych zawierają też artykuły zapychające tylko objętość, natomiast "Człowiek w antycznym świecie" to zbiór naprawdę udany. Ponieważ patronuje mu prof. Krawczuk, napisany jest trochę w jego stylu: akcent położony jest na różne postacie świata starożytnego. Niektóre są bardzo ważne i wszyscy o nich słyszeli, a...

więcej Pokaż mimo to

Reklama

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Człowiek w antycznym świecie


Ciekawostki historyczne

zgłoś błąd