SQL w mgnieniu oka. Opanuj język zapytań w 10 minut dziennie

Helion
2015-09-18
2004-06-09
SQL bazy danych programowanie

Bardzo dobra książka jeśli Twoim celem jest sprawne przyswojenie solidnych podstaw współpracy z bazami danych. Rozdziały są krótkie, bogate w przykłady, kod SQL jest rozpisany dla wielu popularnych silników. Warto mieć jednak na uwadze, że książka nie uczy jak same bazy danych sensownie budować.

Dodaj cytat z książki SQL w mgnieniu oka. Opanuj język zapytań w 10 minut dziennie