Rozkosz warta ryzyka. Jak kochać, to księcia

Kristi GoldKimberly Lang Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Last groom standing. Return of the Sheikh
romans miłość ryzyko namiętność flirt związek skandal kariera

Rozkosz warta ryzyka 8/10
Jak kochać to księcia 10/10
24/09/2020

Drugie opowiadanie znacznie lepsze od pierwszego

2019

Nieskomplikowana opowiastka o kopciuszku i księciu. Znany szablon, ale czyta się szynko i przyjemnie. Ot tak w drodze do domu albo szkoły. (jak kochać to księcia przeczytane, to drugie nie:))

Jak kochać, to księcia 25.12

Kimberly Lang - Rozkosz warta ryzyka 7/10

W przypadku "Jak kochać to księcia" autorka lub tłumacz nie mogli się zdecydować, kim jest obiekt westchnień głównej bohaterki.

Na półkach: , , , ,

Pomyślałam sobie: "Dwa romansiki w jednej książce? -Czemu nie" I chyba jednak powinnam pomyśleć jeszcze raz,,,,, Ale podejść do tematu z innej perspektywy,,,
"Dwa romansiki w jednej książce? -Chyba lepiej to przemyśleć, hurtowo nie zawsze znaczy dobrze".
Tak zadecydowanie tak powinnam pomyśleć!. -Nie żebym się jakoś strasznie rozczarowała, bo jest romans, trochę erotyzmu,...

• Harlequin
  • 2015
  • 2015
  • Harlekin
  • Dla zapomnienia
  • 2018
  • Z Erotyzmem :)

Dodaj cytat z książki Rozkosz warta ryzyka. Jak kochać, to księcia