Strategia konfliktu

Thomas C. Schelling Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Nobliści nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Strategy of Conflict
Janusz Stawiński
Wolters Kluwer Polska
teoria gier konflikt Nobliści Schelling
The Strategy of Conflict
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Janusz Stawiński
Nobliści
teoria gier konflikt Nobliści Schelling

Momentami książka mnie bardzo nudziła, ale za chwilę były takie fragmenty, że trudno mi się było oderwać i miałem mocny ciąg, by dowiedzieć się co Schelling dalej napisał.

Strategia konfliktu dostała Nobel z ekonomii, a nie z matematyki, więc tego drugiego nie ma za wiele.

Książka jest ogólnie o grach kooperacyjnych i niekooperacyjnych z sumą zerową lub różną od...

• Teoria gier
  • Psychologia/Rozwój
  • Geo ekonomia
  • Hazard
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • 04. Pap?
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Strategia konfliktu