Strategia konfliktu

Okładka książki Strategia konfliktu
Thomas C. Schelling Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Nobliści nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nobliści
The Strategy of Conflict
Wolters Kluwer Polska
2013-01-01
2013-01-01
Janusz Stawiński
teoria gier konflikt Nobliści Schelling

Momentami książka mnie bardzo nudziła, ale za chwilę były takie fragmenty, że trudno mi się było oderwać i miałem mocny ciąg, by dowiedzieć się co Schelling dalej napisał.

Strategia konfliktu dostała Nobel z ekonomii, a nie z matematyki, więc tego drugiego nie ma za wiele.

Książka jest ogólnie o grach kooperacyjnych i niekooperacyjnych z sumą zerową lub różną od...

• Teoria gier
  • Geo ekonomia
  • 04. Pap?
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • Rozwój - chcę przeczytać
  • Do pobrania

Dodaj cytat z książki Strategia konfliktu