Mroczne przypływy Tamizy

Okładka książki Mroczne przypływy Tamizy
Sharon Bolton Wydawnictwo: Amber Cykl: Lacey Flint (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2014-05-08
Stanisław Rek
Morderstwo Londyn Śledztwo Tamiza

Rozczarowanie. Poprzednie części były świetne, a ta po prostu taka sobie. Osobiście uważam, że przeszkadza na siłę promowany wątek LGBT.

Świetna kontynuacja serii z dobrze znaną bohaterką i śledztwem dziejącym się wokół mrocznej Tamizy.

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak Lacey rzuciła włazem przez otwór który podała jej Parri.
Przecież to niemożliwe???
Syrena????
To coś w stylu skąd drugą część dziennika matki Eriki miała jej teściowa??
Bzdura lub niewyjaśnione rzeczy w niektórych książkach mnie odrzucają.

Lacey zamieszkuje na łodzi, pływa w niebezpiecznej Tamizie, znajduje w niej zwłoki... poznaje intrygujące osoby, czuje się obserwowana. Książka ciekawa, nie mniej jednak liczyłam na to, że w tej części poznamy prawdę o przeszłości Lacey Flint...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To nie jest najlepsza książka z serii, ale stanowi jej godne zakończenie. Milcząca nieobecność Marka odbiera pikanterii, ale chroni przed banałem. Mamy ważny problem społeczny i mit czy legendę, jak w każdej z części tetralogii. Mamy też niesamowity opis Tamizy jako żywego organizmu, którego można się bać, który można kochać lub nienawidzić. Dziękuję Lacey za wszystkie...

Jest to 4 tom z serii o Lacey Flint - mlodej policjantce z Londynu. Pamietam, ze bardzo podobala mi sie pierwsza czesc tej serii Ulubione rzeczy.
Ksiazki Sharon Bolton zawsze czytam jednym tchem, bo sa niesamowicie wciagajace i zawsze znajde w nich cos, co mnie skusi do dalszych poszukiwan w internecie. W przypadku Mrocznych przyplywow Tamizy byla to sirenomelia - wada...

Cała seria bardzo mnie wciągnęła i żałuję, że nie ma więcej. Zabieram się za pojedyncze książki tej autorki.

Jestem zakłopotana ....

Chciałam napisać , że to najsłabsza przeczytana przez moją skromną osobę książka w tym roku....ale była jeszcze Pani Blanka. Nad nią dziś znęcać się nie będziemy.

Papierowi bohaterowie, przewidywalna akcja , specyficzny styl , fabuła w którą nie potrafiłam się wgryźć.

Najgorsza rzecy jaką może zrobić jednak autor książki mającej być rozrywkową to...

Książka mroczna i klimatyczna. Jednak z całej serii najmniej się działo a było duża wątków pobocznych. Niemniej jednak smutek, że to ostatnia seria z Lacey Flint.

Może to efekt tego, że nie miałam ostatnio czasu usiąść do lektury raz a porządnie, ale nawet mnie szczególnie nie wciągnęła. I miałam trudności ze stwierdzeniem, która bohaterka jest którą do momentu rozwiązania zagadki. Ale nie żałuję, ze kontynuowałam serię o Lacey. Niezmiennie- polecam.

1 327
  • 2015