Tajemnica mostu

Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 2) literatura dziecięca
Znak emotikon
magiczne drzewo
Magiczne drzewo (tom 2)
literatura dziecięca
magiczne drzewo

cool, but a bit stupid

Dzieciom się bardzo podobała. :)

Po całkiem fajnym początku ten tom był dla mnie trochę męczący.

Świetna zabawa. Poszukiwanie leku na czar miłości do Zygozelki. Czyta się bardzo szybko jednym tchem.

Ta książka oczaruje wszystkich, którzy nie mają serca z kamienia. Cały cykl magicznego drzewa jest po prostu wspaniały.

Dzieciaki się nią zachwycają , wpleciony wątek miłosny ubarwia drugą część sagi Magicznego Drzewa.

To druga część z serii o magicznym drzewie. Trochę mnie rozczarowała. Z jednej strony historia opisana jest dość oryginalna, mało przewidywalna i trzyma w napięciu, z drugiej strony bardzo negatywnie oceniam język, słownictwo stosowane przez autora. Pojawia się sporo dość negatywnego słownictwa typu "żyganie", "trupiki". Bardzo lubię historię o magicznym drzewie, jednak w...

super :)

Poprawnie napisana książka, bez zbytnich wymysłów.

Książka rewelacyjna.

Dyskusje

1 650
  • Chcę w prezencie
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • Fantastyka
  • 2018

Dodaj cytat z książki Tajemnica mostu