Poza wiarą. Islamskie peregrynacje do nawróconych narodów

Patronat LC
Indonezja Malezja Iran Pakistan islam reportaż

Oficjalne recenzje i

Muzułmańskie adopcje

[ 21 ] Link do recenzji

"Poza wiarą" jest kontynuacją "Pośród wierzących". Napisana jako pierwsza "Pośród wierzących", traktuje o wierze, a druga stanowiąca kontinuum tej opowieści, podejmuje przede wszystkim wątek nawrócenia. Z pierwszą nie zetknęłam sie, wiec mogę zabrać głos jedynie w sprawie "Poza wiarą", zostawiając opinię pozbawioną pełnego komentarza.

Naipaul ukazuje cztery niearabskie...

"Poza wiarą" V. S. Naipaula daje wgląd przez kuchenne drzwi w życie krajów, gdzie islam już jest lub staje się regułą rządzącą codziennym życiem obywateli. Jakie jest jego oblicze? To pytanie zadaje sobie autor.

Na początek wyjaśnienie, dlaczego „Poza wiarą. Islamskie peregrynacje do nawróconych narodów” Vidiadhara Surajprasada Naipaula znalazło się wśród recenzji książek...

• Reportaż
  • Literatura faktu
  • Islam
  • Chcę w prezencie
  • Religie
  • Do kupienia

V.S. Naipaul Poza wiarą. Islamskie peregrynacje do nawróconych narodów Zobacz więcej