Mój wielki sukces i inne porażki

Okładka książki Mój wielki sukces i inne porażki
Catherine Wilkins Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Moja najlepsza przyjaciółka literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Moja najlepsza przyjaciółka
My school musical and other punishments
Zielona Sowa
2016-01-01
2016-01-01
Anna Zeller

Mój wielki sukces i inne porażki to ostatni tom serii opowiadającej o Jessice i jej szkolnych przygodach. Podstawówka dobiega końca, co oznacza pożegnania z przyjaciółmi i ostatnie szanse na pogodzenie się ze starymi wrogami. I mimo, że nadchodzące zakończenie roku szkolnego może wydawać się jedynym ciekawym wydarzeniem, Jessice spotyka jeszcze parę niespodzianek. Okazuje się, że jej rysunek bije rekordy w sieci. Wszystko staje się łatwiejsze, lecz i to szybko minie. Za tak wielkim sukcesem kryje się wiele problemów...
Książka jak zawsze pisana z dozą humoru, przepełniona rysunkami. Bohaterowie wykreowani tak, że każdy może znaleźć jakiegoś, z którym będzie się utożsamiał. Bardzo fajnie zakończenie, pokazuje że warto dążyć do obranego celu.

ta książka jak z resztą pozostałe części serii jest świetna. Kupiłam i w tym samym dniu przeczytałam ;)

Fajna pozycja dla młodszych czytelników polecam

Fajna pozycja dla młodszych czytelników polecam

Dodaj cytat z książki Mój wielki sukces i inne porażki