Lusia, gdzie jesteś?

Marzena Kwietniewska-Talarczyk Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
Zielona Sowa
literatura dziecięca
2013-01-01

dość pouczająca historia o pięcioletnim chłopcu i jego przyjaźni z kotką.

książka trafnie akcentuje złe zachowanie się a chwali dobre. córcia ostatnio uwielbia wszelkie historyjki związane z kotkami, więc książka sprawiła jej przyjemność słuchania

Serię "Zaopiekuj się mną" prezentowałyśmy Wam już kilkakrotnie. I pewnie jeszcze nie raz o nich napiszemy, bo książki te wyjątkowo przypadły do gustu mojej Alicji. W końcu bohaterami każdej z nich jest dziecko i jakiś uroczy zwierzaczek. Czego chcieć więcej?

Dziś historia małej kotki Lusi i Łukaszka. Chłopca, który bardzo nie lubił tego kociaka. Lusia należała do jego...

• Z biblioteki
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Zielona Sowa
  • Rok 2014
  • Czytane córci
  • Oliwia
  • Przeczytane razem z dziećmi
  • Przeczytane w 2015r. i wcześniej :)

Dodaj cytat z książki Lusia, gdzie jesteś?