Night of Cake & Puppets

Laini Taylor Wydawnictwo: Little, Brown Cykl: Córka dymu i kości (tom 2.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Little, Brown
fantasy love
Night of Cake & Puppets
Córka dymu i kości (tom 2.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantasy love

Jestem oczarowana. Więcej, rozpływam się w ciepłym zachwycie nad tą cudowną nowelką o młodych zakochanych, którzy próbują porozmawiać (i całować się!!) po raz pierwszy.
Język Laini jest idealną mieszanką poezji, magii, dziecięcej fascynacji, czystego zachwytu. Znam go już z historii chimery, która uratowała życie anioła. Zuzana i Mik byli w tamtej trylogii światłem, który...

Na półkach: , , , , , ,

"WSZYSTKO JEST CUDEM. CUDEM JEST TO, ŻE NIE ROZTAPIAMY SIĘ W WANNACH. - PICASSO"

Najlepszy dodatek do serii jaki miałam okazję przeczytać.

Na półkach: , , , , , , ,

Nie wiem sama czy podczas czytania serii o 'Córce dymu i kości' znalazła się osoba, która nie pokochałaby Zuzany oraz Mika.

Ta dwójka to istna rozkosz. Autorka chcąc nas jeszcze trochę popieścić uraczyła nas krótką nowelą o tym sławetnym pierwszym spotkaniu, randce, pocałunku pomiędzy tą dwójką.

Jakie to było urocze, jakie słodkie i aż serce się rozpłynęło czytając o...

Kocham Zuzannę. Jest moją ulubioną bohaterką z tej trylogii i jedną z ulubionych w ogóle. Jest tak dużo rzeczy, które czynią ją wyjątkową i niesamowitą, a to wszystko wychodzi w tej novelli.
Night of Cake and Puppets jest mistrzowskim dodatkiem do tej fantastycznej serii. Ta słodka, piękna historia o Zuzannie i Miku sprawiła, że szczerzyłam się od ucha do ucha. Laini...

• Chcę w prezencie
  • 2019