Blaze of Memory

Okładka książki Blaze of Memory Nalini Singh
Okładka książki Blaze of Memory
Nalini Singh Wydawnictwo: Victor Gollancz Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Psi i Zmiennokształtni (tom 7)
Victor Gollancz
2011-05-12
2011-05-12

Jak Psi wprowadzili Ciszę część Psi nie chciało się podporządkować i uciekło stało się Zapomnianymi. Jeden z ich potomków Deva prowadzi organizację po nazwą Światło.
Poznajemy tez Psi która torturowana przez Minga miała stać się jego bronią w stosunku do Dava czy tak się stało i co z tego wynikł przeczytajcie.

Dobra książka, ale zakończenie...... Autorka lubi takie , ale i tak tu podniosła poprzeczkę, w ilości wylanych łez ;)

Ja dla mnie najsłabsza część tej serii

Ja dla mnie najsłabsza część tej serii

Dev zawsze mnie intrygował, więc tom poświęcony jemu przeczytałam z przyjemnością.

Rewelacyjna seria, chyba się od niej uzależniłam. Po pierwszych trzech częściach wydanych w Polsce miałam skończyć i poczekać, aż ukarzą się kolejne, ale nie potrafiłam się oprzeć i wciąż sięgam po kolejne tomy. Świat PSI pochłoną mnie bez reszty. Nie wszystkie części są tak samo dobre, ale ta jest naprawdę super. Tajemnicza i dynamiczna pełna wyrazistych bohaterów. Gorąco polecam, ja jak na razie nie zamierzam się leczyć z mojego uzależnienia i sięgam po kolejne....

mudy ,ale dobrze się czyta w sumie czego oczekiwać po 7tomie jak się skończyło czytać tak zajefajny tom 6.

paluchy lizać

paluchy lizać

Ta część tak oderwana od życia i bohaterów poprzedzających ją, jednak tak samo wciągająca jak każda poprzednia. Organizacja Światło, która chroni Zapomnianych staje się jak by główną postacią opowiadania za sprawą Deva który jest jej dyrektorem. Pod drzwiami jego mieszkania znajduje nieprzytomną Psi. Tak zaczyna się ta historia dając początek momentowi ucieczki, która sprawia że Katya jest bliżej odnalezienia swojego celu. Uczucie którego nie powinno być, a jednak istnieje. Wróg z przywódcą organizacji. Od samego początku przewidywałam że Katya wyląduje w Sieci Cieni, jednak nie spodziewałam się jej tak długiej drogi by to osiągnąć. Choroba która miała ją zabić już po odnalezieniu nowego miejsca z którego mogła by ciągnąć tło biologiczne . I zaskakujące zakończenie które spowodowało odnalezienie nowych zdolności dzieci. Listy które wyciskają łzy z oczu z powodu miłości i poświęcenia matki dla własnych dzieci.

Kolejna część bez zmiennych przyjaciół, ale to ani trochę nie umniejsza wartości książki. Równie dobra co pozostałe. Polecam.

Jakoś na początku nie byłam przekonana do tej części. Historia dotyczy osób zupełnie nie związanych ze stadami z poprzednich części. Więc na początku miałam problem żeby się wciągnąć, ale z każdą kolejną stroną było coraz lepiej, coraz bardziej przekonywałam się do bohaterów. Do tego historia zawiera wiele pytań, niejasności- rewelacja :) Pojawiają się również osoby ze stada a także cały czas ukazywane się spotkania i decyzje Rady- przez co szkoda byłoby ominąć tą część i przejść do następnej bo jednak sporo rzeczy się tu dzieje, których kontynuacja zapewne będzie w dalszych częściach.

• Paranormal romance

Nalini Singh Blaze of Memory Zobacz więcej