Mine to Possess

Okładka książki Mine to Possess Nalini Singh
Okładka książki Mine to Possess
Nalini Singh Wydawnictwo: Victor Gollancz Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Psi i Zmiennokształtni (tom 4)
Victor Gollancz
2011-02-24
2011-02-24

Ta część jest dużo lepsza niż dwie wcześniejsze. Teraz bliżej poznajemy Clay Bennett (leoparda) oraz Talin (człowieka).
Clay i Talin poznali się jako dzieci potem po zamordowaniu ojczyma Talin losy ich rozdzieliły. Clay był przekonany ze Talin nie żyje a ona obawiała się Claya. Jednak aby uratować dzieci będzie musiała się spotkać z Clayem i poprosić go o pomoc co z tego wyniknie przeczytajcie sami.

Bardzo dobra książka, niektórzy niezbyt polubili główną bohaterkę, bo się często bała(na początku),to wachała się czy chce Claya , ale to robi z niektórych silna trauma. Autorka fajnie przyłożyła się do tego tematu. Nie jest to tak spłycone jak w innych podobnych książkach, również prawda zbyt głęboko w to też nie weszła, żeby się bać.
Bardzo fajna część, z trochę inną bohaterką.

Bardzo fajna część, z trochę...

Nie była tak dobra jak wcześniejsze.

Nie była tak dobra jak wcześniejsze.

Bardzo lubię tę serię. Kolejna część cyklu nie zawiodła mnie - bardzo dobry romans paranormal, ze szczyptą tajemnicy, kryminału i tym czymś, co powoduje, że tak dobrze czyta się powieści tej autorki.

Jedna z moich ukochanych serii!!! Pochłaniam wszystko co stworzy Pani Singh, z zapartym tchem! Jednak 4 tom o zmiennokształtnych i Psi nie przypadł mi do gustu. Zabrakło mi relacji zimny i niedostępny Psi, a gorący zmiennokształtny! W tym tomie mamy dwoje głównych bohaterów jednej rasy! No cóż sorry... taki mamy klimat!
Po prostu coś między nami nie za grało, ale polecam bo styl i akcja są na podobnym poziomie co reszta więc warto...

Po prostu coś między nami nie za grało, ale polecam...

Książkę czyta się dobrze, ale mam wrażenie, że autorka odgrzewa kotlety. Po raz kolejny mamy doczynienia z trudnymi początkami związku, by po 3/4 tomu BUM! są miłością swojego życia. Ogólnie książka sympatyczna, ale jeżeli ktoś spodziewa się jakiś nowości, to może czuć się zawiedziony

Czwarta część i równie doskonała. Wchodzimy coraz głębiej w świat zmiennych i Psi, poznajemy losy kolejnego Gwardzisty i jego partnerki. Polecam.

https://worldbysabina.blogspot.com/ - wszystkie moje recenzje znajdziecie na blogu :)

Uwielbiam panią Singh.. :D

Uwielbiam panią Singh.. :D

Najsłabsza część.
Pojawia się trochę przełomowych odkryć i wniosków,ale to zbyt mało.
Lampart pociąga często swoją partnerkę za kucyka:) zbyt wiele powtórzeń.

Najsłabsza część.
Pojawia się trochę przełomowych odkryć i wniosków,ale to zbyt mało.
Lampart pociąga często swoją partnerkę za kucyka:) zbyt wiele powtórzeń.

• Paranormal romance
  • Ebooki