Lato w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Okładka książki Lato w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie
Anna Czelej Wydawnictwo: Illuminatio Seria: W kuchni Pięciu Przemian kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
W kuchni Pięciu Przemian
Illuminatio
2013-06-24
2013-06-24
wegetarianizm przepisy

więcej Więcej

Książki kulinarne uwielbiam. Z racji czytanej niedawno przeze mnie pozycji na temat Pięciu Przemian nie mogłam się doczekać, kiedy na rynku pojawi się 2 część cyklu, a dokładnie ,,Lato w kuchni Pięciu Przemian” Anny Czelej. Tym bardziej się ucieszyłam, gdy spostrzegłam, że prawie cała książka zawiera przepisy, i to jakie !

,,Lato to Przemiana Ognia, energetyczna natura...

• Kulinaria
  • Chcę w prezencie