Czarny Książę

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Filia Seria: Seria z Tulipanem literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska erotyka morderca
literatura obyczajowa, romans
Seria z Tulipanem
literatura polska erotyka morderca

Czytałam już parę lat temu ale pamiętam że bardzo mi się podobała. Chyba muszę jeszcze raz po nią sięgnąć 🙂

Ulice Miasta po zmroku pustoszeją. Giną piękne, młode kobiety. Morderca zabija je elegancko, finezyjnie, z fantazją. Inspektor Paul de Bries odchodzi od zmysłów, gorączkowo szukając sprawcy. Podejrzanych jest wielu. Ofiarą może być każda. Trop prowadzi do Czarnego Księcia, przystojnego i niebezpiecznego Maksymiliana Romanowa, spadkobiercy potężnego rodu. Między dwoma...

Pomysł fajny, nawet klimat zbudowany, ale do dobrej powieści daleko... Gdyby lepiej rozwinąć wątki i nie koncentrować się na przerysowaniu niektórych postaci, byłoby nawet interesująco. Moim zdaniem celem pisania powieści kryminalnych i nie tylko, jest wywołanie podekscytowania czytelnika i stworzenie elementu zaskoczenia. Tutaj tego zabrakło... Nudno... Żałośnie......

Przepraszam autorkę, ale tak infantylnej, bzdurnej ksiazki jeszcze nie czytałam !

Za retor-romansami nie przepadam

Tradycyjny ałtorkasiowy grafomański gniot.

Dobra jak Mistrz wiadomo nie od dziś.Pikantna i słodka.

Retro romans specjalnie mnie nie zachwycił. Można poczytać i szybko ZAPOMNIEĆ. O wiele bardziej wolę książki Katarzyny Michalak te współczesne. Tutaj: książę ze swoja siostrą rządzą miastem, niby biedna dziewczyna ze wsi ale wyrachowana morderczyni. Gdy przychodzi jej uciekać do wsi to po nogach i wcale jej to dużo czasu nie zajmuje, książę musi sporo popędzać konia, żeby...

Jak tylko skończyłam ją czytac, tak o niej zapomniałam. Szkoda mi tego zakończenia, bo jednak mogłaby być inna końcówka.

1900

#KlubZłejKsiążki

Tragedia. Ciężko było to skończyć.

1 597
  • 2014