Koreański. Kurs podstawowy

Edgard
język koreański kursy językowe Korea języki obce nauka języków koreanistyka
językoznawstwo, nauka o literaturze
język koreański kursy językowe Korea języki obce nauka języków koreanistyka

Fatalny podręcznik. Zdecydkowanie bardziej polecam Koreański nie gryzie tego samego wydawnictwa

Bardzo pomocna w nauce koreańskiego~ Zachęcam! Wiele ciekawych zadań, wszystko wyjaśnione tak, jak należy. Z czasem nauka staje się wręcz przyjemnością!

Dobry kurs, choć przeznaczony bardziej dla podróżników niż osób chcących nauczyć się języka. Zawiera same praktyczne podstawy, mało miejsca na ćwiczenia pisania itp

Ostatnio panuje istny szał na naukę języków azjatyckich. Ludzie głównie wybierają język japoński, ci odważniejsi chiński, a ludzie z większą wyobraźnią stawiają na koreański. Osobiście znam kilka osób, które postanowiło rozpocząć naukę języka koreańskiego, opierając się nie tylko na tradycyjnych kursach, ale i na animowanych serialach i koreańskich dramach.

Kurs...

Na półkach: , , , , , ,

Języka angielskiego uczyłam się od przedszkola, a potem w szkole poznałam język niemiecki. Stwierdziłam wtedy, że to już mi nie wystarcza i chcę poznać także inne języki. Na pierwszy ogień poszedł hiszpański i koreański, a w planach mam również język chiński i japoński. Jako, że jestem miłośniczką języków obcych i jestem zakochana w k-popie nie mogłam sobie odpuścić tej...

• Języki
  • Moja biblioteczka