Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn

Jacek Pulikowski Wydawnictwo: Fides popularnonaukowa
978-83-61860-280
Fides
pulikowski fides gdzie ci mężczyźni
popularnonaukowa
978-83-61860-280
pulikowski fides gdzie ci mężczyźni

Rzeczowo i konkretnie o mężczyznach, ale nie tylko, bo dowiedziałam się równie dużo o kobietach i ich wspólnych relacjach, budowaniu związku, o tym kim dla siebie powinniśmy być na co dzień... P. Pulikowski przytacza wiele historii zaczerpniętych z życia/pracy w poradni dla małżeństwo, co jest ciekawym urozmaiceniem,

Książka warta przeczytania. Dużo prawdy o mężczyznach. Dla kogoś kto chce być lepszym w małżeństwie dobre porady i wskazówki co robić i jak żyć. oczywiście nie musimy się z wszystkim zgadzać, jednakże polecam

Książka (a raczej książeczka) z gatunku szkodliwych. Ktoś gdzieś powinien dużymi literami na okładce napisać, że to katolicka propaganda. Pozycja idealna dla kogoś, kto chce przeczytać, że kobiety są stworzone po to, by rodzić dzieci, posiadanie więcej niż jednego partnera seksualnego w życiu to zło, antykoncepcja takoż, i że ludzie, którzy się nie modlą, nigdy nie będą...

świetna, jak wszystkie JP!

• Męskość
  • Religijne
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Guidebooks
  • 1.2. ulubionego autora

Jacek Pulikowski Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn Zobacz więcej