Urodziłem się w Barbakanie

Okładka książki Urodziłem się w Barbakanie
Henryk Jerzy Chmielewski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka biografia, autobiografia, pamiętnik
302 str. 5 godz. 2 min.
Kategoria:
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
Data wydania:
1991-01-01
Data 1. wyd. pol.:
1991-01-01
Liczba stron:
302
Czas czytania
5 godz. 2 min.
Język:
polski
ISBN:
8371804784
Dodaj do pakietu
Dodaj do pakietu
Średnia ocen
6,7 6,7 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Więcej
więcej Więcej
Reklama

Oceny

Średnia ocen
6,7 / 10
23 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
482
244

Na półkach: ,

Biografia Papcia Chmiela ilustrowana humorem oraz nawiązaniami do komiksów.

Pokaż mimo to

avatar
559
557

Na półkach:

Bardzo niewielu jest twórców, na których dorobku wychowało się kilka pokoleń i których dzieła dawniejsze i współczesne wciąż trafiają do młodszego pokolenia odbiorców. Papcio Chmiel jest wyjątkowy pod wieloma względami i nie trzeba na to więcej dowodów, niż to czego dostarczały od dekad jego komiksy ucząc i bawiąc.

A jednak pierwsza część jego autobiografii -...

więcej Pokaż mimo to

avatar
208
48

Na półkach: ,

Super się czyta autobiografię Papcia.Spora część wojennych epizodów rozgrywa się w Łukowie i na Farfaku obecnie ulicy Łukowa. Miałem wielką przyjemność znać kolegów Papcia z tego okresu niestety do chwili obecnej żyje już tylko jeden.

Pokaż mimo to

Reklama
avatar
1309
138

Na półkach: ,

Warto

Pokaż mimo to

avatar
63
30

Na półkach:

Ciepła, dowcipna, przywołująca wspomnienia książka...polecam.

Pokaż mimo to

avatar
1315
619

Na półkach: ,

Pierwsze wrażenie - książka dość ciężka jak na swoją objętość. Drugie wrażenie - ślicznie wydana, szkoda że w miękkiej oprawie. Szybko zaczęłam wertować i im dalej brnęłam, tym większy uśmiech rozkwitał na mej twarzy. Dobrze, że nie zatoczył pełnego koła...
Niewątpliwie książka jest gratką dla fanów Tytusa Romka i Atomka. Trzej bohaterowie znani od dziesiątek lat występują...

więcej Pokaż mimo to

avatar
473
127

Na półkach:

Nie każdy twórca komiksowy musi sprawdzić się jako autor prozy – to oczywiste. Sięgając więc po książkę Papcia Chmiela liczyłem się z tym, że poziom literacki tegoż dzieła może nieco odbiegać jakością od komiksów o przygodach Tytusa, z których sporą część uważam za świetne. Po lekturze z czystym sumieniem stwierdzam, że obawy moje były bezpodstawne, a autor zaskoczył mnie...

więcej Pokaż mimo to

avatar
252
163

Na półkach: ,

Warszawa przed wojenna, wojenna i powojenna. Papcio jako dzieciak, uczeń, harcerz, AKowiec. Świetna lektura.

Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    74
  • Przeczytane
    62
  • Posiadam
    26
  • 2014
    2
  • 2.Wspomnienia/Pamiętniki/Listy
    1
  • Teraz czytam
    1
  • Chcę przeczytać: Książki
    1
  • Przeczytane w 2016
    1
  • 2020
    1
  • Komiks, powieść graficzna
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Urodziłem się w Barbakanie


Reklama

Mogą Cię zainteresować

Przeczytaj także

zgłoś błąd