NLP w praktyce czyli sztuka kształtowania przyszłości

Okładka książki NLP w praktyce czyli sztuka kształtowania przyszłości Steve Bavister, Amanda Vickers
Okładka książki NLP w praktyce czyli sztuka kształtowania przyszłości
Steve BavisterAmanda Vickers Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
poradniki
Samo Sedno
Edgard
2010-11-30
2010-11-30
Katarzyna Zimnoch
nlp programowanie neurolingwistyczne psychologia terapia psychoterapia

Okładka książki Personal Impact Steve Bavister, Amanda Vickers
Personal Impact Steve Bavister, Ama...
Okładka książki Coaching Steve Bavister, Amanda Vickers
Coaching Steve Bavister, Ama...

NLP czyli programowanie neurolingwistyczne totalnie do mnie nie przemawia - w tej książce jest przedstawione jako lek na wszelkie zło.

Kolejna lektura dla osób pracujących nad samodoskonaleniem swoich umiejętności kontroli wszystkiego co nas dotyczy w tym emocji. Bardzo wiele pomocnych informacji i wskazówek. Lektura warta przeczytania. Polecam.

Swój egzemplarz odsprzedaje prawie darmo, zainteresowanych zapraszam na moją aukcję:

Pozdrawiam
Krwawa_Jadka

Pozdrawiam
Krwawa_Jadka

Musiałam przetrwać nudniejsze kawałki i trochę przymuszać się do czytania, zanim dotarłam do ciekawszych dla mnie fragmentów. Dużo wiedzy którą trzeba mieć czas przyswoić. Najważniejsze jest podejście z dobrym i otwartym ta książka może nam pomóc. Kilka razy miałam poczucie, że gdzieś to już czytałam, tylko bardziej ogólnikowo i bez wyjaśnień w książkach o rozwoju osobistym. Ciekawa pozycja ale chyba za ciężka na początek.

Bardzo czytelna książka :)

Bardzo czytelna książka :)

Jest to tak naprawdę moje pierwsze bliższe spotkanie z NLP. Do tej pory myślałam o neurolingwistycznym programowaniu stereotypowo, czyli że jest to zbiór technik manipulacyjnych. I tu się myliłam. NLP powstało z myślą o ludziach i pomaganiu w rozwiązywaniu ich problemów. Lektura przydatna i ucząca, jednak, tak jak to podkreślają autorzy, teoria jest niewystarczająca, a praktyka jest niezbędna w opanowaniu zaprezentowanych technik.

• Psychologia
  • NLP
  • Virtualo
  • Chcę kupić
  • Rozwój osobisty/Motywacja
  • Perswazja

Dodaj cytat z książki NLP w praktyce czyli sztuka kształtowania przyszłości