Ania na uniwersytecie

Okładka książki Ania na uniwersytecie
Lucy Maud Montgomery Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wydawnictwo Literackie

Ta część różni się od pierwszysz dwóch, trochę brakowało w niej Zielonego wzgórza, a jednak warto przeczytać ze wzgłedu na całokształt żyiowej drogi Ani.

Przeczytałam już prawie wszystkie części "Ani...", ta akurat nie przypadła mi do gustu

przeczytałam.
zadumałam się. to niby Ania, ale nie Ania. inne losy, inne wydarzenia. nie sielanka. jakoś najmniej mi właśnie ta część przypadła do gustu.

przeczytałam.

Upajałam się tym tomem w dziecięctwie. Marzyłam o byciu taką dorosłą i innych takich. Głównie o wielkiej miłości. Z tych marzeń pozostało mi (małe, przyznaję) pragnienie przeczytania "Klubu Pickwicka". Ale, choć nie mam ochoty na powtórne czytanie, to z nostalgią wspominam. Mój ulubiony tom Ani. Miałam 10 lat :)

Kocham Anię i każdą z kolejnych książek opisujących jej perypetie. Lektura obowiązkowa :)

najmniej lubiana część Ani

najmniej lubiana część Ani

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Młodzieżowe
  • Przeczytane dawno temu
  • Klasyka
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Ania na uniwersytecie