Poskramianie swojego gremlina

2008-01-01
2008-01-01
Julian Brudzewski
samopoznanie samorealizacja samowychowanie poradnik

Hmm książka moim zdaniem słaba - nic przełomowego , pomieszanie poplątaniem . Narysuj swojego gremlina , nazwij go , pogadaj z nim , wypowiadaj mantrę - to nie dla mnie może dla koneserów tak jak ilustracje rodem z horroru. Nigdy więcej.

Bardzo dobra, terapeutyczna pozycja napisana przystępnym językiem. Jeśli miałabym określić jednym zdaniem istotę jej treści, to chyba najlepszym będzie "Jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem". I uwierzcie mi, większość z Was tej kontroli nie ma, choć może się Wam wydawać inaczej. Każdy z nas ma swojego przebiegłego i podstępnego gremlina, który nas ogranicza i nami "steruje". Już w trakcie lektury odkryłam jakim podłym skurczybykiem jest mój gremlin i jaki wpływ ma na moje życie (chociaż już wcześniej domyślałam się jego istnienia).
W każdym razie teraz z pomocą pana Carsona nie będzie mu już tak łatwo wpływać na moje zachowania i decyzje :)
Książka jest na tyle ciekawa i przydatna, że na pewno do niej za jakiś czas wrócę, by przypomnieć sobie i utrwalić wskazane techniki walki z gremlinem.
Pozycje godna polecenia dla osób interesujących się psychologią, rozwojem osobistym, ale nie tylko.
Jedyna "ale" jakie mam to do korekty książki - niestety sporo błędów, co mnie nieco drażniło podczas czytania.

• Coaching
  • Psychologia
  • Wstrzymane
  • Psychologia/Rozwój
  • Psychologia i okolice

Dodaj cytat z książki Poskramianie swojego gremlina