Magiczni Wojownicy - Slayers t. 6

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczni Wojownicy - Slayers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
スレイヤーズ Sureiyāzu
838950510X
manga
komiksy
Oceansoul

Przed Wami szalone fantasy na wesoło. Panie, Panowie - oto "Slayersi"! Ruda i blondyn. Kurdupel i dryblas. Wredna i... prostoduszny. Magiczka i rycerz. Kłopoty. Tyle właściwie wystarczyłoby napisać o serii "Slayers". Ewentualnie z dopiskiem "bum!". Czarodziejka Lina Inverse nie stroni bowiem od bardzo efektownych zaklęć, równie wybuchowych jak jej charakterek. A że przy okazji walki ze...

Przed Wami szalone fantasy na wesoło. Panie, Panowie - oto "Slayersi"!

Tyle właściwie wystarczyłoby napisać o serii "Slayers". Ewentualnie z dopiskiem "bum!". Czarodziejka Lina Inverse nie stroni bowiem od bardzo efektownych zaklęć, równie wybuchowych jak jej charakterek. A że przy okazji walki ze smokiem zdarza się Linie wysadzić jedną czy dwie chatki... no dobrze, może i wioski... cóż, bezduszni ludzie rzadko kiedy potrafią okazać wdzięczność, pamiętając tylko o skutkach ubocznych zaklęcia. Ale od czego szybkie nogi i ochroniarz pokroju Gourry'ego u boku?
Z jednej strony smok, z drugiej wściekli wieśniacy, a po środku osobliwa mieszanka bohaterów, jak to mawiają, "z różnych ścieżek życia". Mieszanka na tyle niebezpieczna, że zarówno smok, wieśniacy, jak i wszyscy w promieniu paru mil powinni poważnie rozważyć strategiczny odwrót...

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: wydawca

Jarek Kaszuba | 2016-06-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Tomik ,,Srebrna Bestia" darzę szczególnym sentymentem, to właśnie tutaj pojawia się bowiem moja ulubiona postać w całym Slayersowym uniwersum - tajemniczy kapłan Xellos ("Sore wa himitsu desu!"). Lina i spółka, poszukując legendarnej Wszechbiblii stają twarzą w twarz z mitycznym potworem zrodzonym ze zła i magii. Kto zwycięży w tej konfrontacji? Odpowiedzi należy szukać w tym właśnie tomiku!

Daguchna | 2016-09-13
Sevilla | 2016-01-05