Powidoki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mały Koneser". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Snoopy

Książka zainspirowana obrazem "Powidok słońca" Władysława Strzemińskiego. Przezabawna, błyskotliwie napisana opowieść o pełnej przygód wyprawie trzech młodych promieni słonecznych na Ziemię. Wesołe ilustracje Oli Cieślak idealnie współgrają z charakterem opowiadania i pomagają młodym czytelnikom oswoić się z niezwykłym malarstwem Strzemińskiego. Serię "Mały Koneser" tworzą opowiadania...

Serię "Mały Koneser" tworzą opowiadania inspirowane wybitnymi dziełami polskiego i światowego malarstwa. Każdy tom zawiera jedną historię pomysłowo nawiązującą do konkretnego obrazu, który - jako motyw przewodni ilustracji - łączy się z fabułą w intrygującą całość.

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2010

źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/

Nemezis | 2013-09-16
Przeczytana: 16 września 2013

Krótka i przyjemna bajka dla dzieci. Oryginalna z uroczym przesłaniem o podążaniu własną drogą i kierowaniu się sercem. Polecam i zapraszam do zapoznania się z innymi książkami wydawnictwa Dwie Siostry.

www.wydawnictwodwiesiostry.pl

steffburton | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

niezgorsza. chociaz utrwala fałszywe rozumienie lat swietlnych jako miary czasu

Dorota Lewandowicz | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci